Witamy w Sklepie NOWIMED
  • Łódź
  • 531 770 210

Cart

Menu

O nas

Oferujemy produkty, które spełniają wszystkie potrzeby związane z domową opieką zdrowotną. Zajmujemy się doradztwem z zakresu doboru sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, i pomocniczego w codziennej opiece nad chorym.

Nowimed to zespół specjalistów, zaangażowanych w swoją pracę, który świetnie rozumie swoich klientów i wspiera każdego dnia. Wyróżnia nas szybka reakcja, ekspercka wiedza i dostępność wielokanałowa. Rekomendujemy tylko najbardziej wyspecjalizowany sprzęt, a jeśli nie jest on chwilowo dostępny, dowieziemy Ci go za darmo następnego dnia.

Swoją ofertę kierujemy również do placówek medycznych chcących zapewnić swoim
pacjentom kompleksowe leczenie przy udziale najwyższej jakości produktów uznanych marek. Do Państwa dyspozycji przekazujemy przejrzystą platformę internetową z pełną ofertą asortymentową, dzięki której możecie Państwo na bieżąco dokonywać zamówień.

Na terenie Łodzi, Aleksandrowa, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic zapewniamy bezpłatną dostawę, pokaz sprzętu, profesjonalny pomiar, pomoc przy formalnościach, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny .… wyróżnia nas bezinteresowna pomoc i empatia do drugiego człowieka…